Patronaty i promocje

Celem działania naszego portalu jest dostarczanie użytkownikom ciekawych informacji turystycznych i rozrywkowych, które pomogą im w sposób ciekawy zorganizować wolny czas, wypocząć oraz prowadzić aktywny i zdrowy styl życia.

Realizując tą misje na łamach naszego serwisu oferujemy bezpłatne patronaty medialne, promocje artystów, publikacje artykułów promocyjnych oraz promocje obiektów noclegowych i rozrywkowych. Informacje publikujemy w odpowiednim dziale naszego portalu oraz na naszym Fanpage'u. Poniżej znajdziesz szczegóły naszej propozycji.

Patronaty medialne

Jeśli organizujesz imprezę muzyczną, rozrywkową, kulturalną lub sportową i chcesz nią zainteresować jak najwięcej osób to możesz zwrócić się do nas o sprawowanie nad nią patronatu medialnego. Bezpłatnie wypromujemy Twoje wydarzenia na łamach naszego portalu. wystarczy, że prześlesz do nas materiały promocyjne. Zapraszamy do współpracy.

Promocja artystów

Jeśli jesteś artystą amatorem lub zawodowcem, który chce pokazać światu swoje dokonania, zdobyć popularność dzięki medium internetowemu to możesz zwrócić się do nas o przeprowadzenie bezpłatnej promocji na łamach naszego portalu. Opublikujemy informacje o Tobie, Twoich umiejętnościach i osiągnięciach. Zaprezentujemy Twój dorobek artystyczny umożliwiając Ci dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i prześlesz ciekawe materiały.

Artykuły promocyjne

Nawiążemy współpracę w zakresie publikacji na naszym portalu sponsorowanych artykułów promocyjnych o tematyce:
- turystyka, wypoczynek, rekreacja
- hotele, pensjonaty spa, restauracje, kluby
- obiekty rozrywkowe i atrakcje turystyczne
- aktywny i zdrowy styl życia
- moda, kosmetyki, dieta, kulinaria

Jeśli posiadasz ciekawe wiadomości i materiały, które mogą zainteresować użytkowników naszego portalu to zapraszamy do współpracy.

Promocja obiektów turystycznych i rozrywkowych

W bazie naszego portalu bezpłatnie umieszczamy informacje o hotelach, pensjonatach, restauracjach, klubach i innych obiektach rozrywkowych i wypoczynkowych. Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej promocji w internecie to zapraszamy tutaj.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą propozycją to zapraszamy do kontaktu.

Regulamin

Korzystanie z serwisu oznacza akceptacje Regulaminu

Zgłaszając informacje (teksty, zdjęcia, grafiki, filmy itp) zaświadczasz, że jest ona zgodna z prawem, że posiadasz pełne prawa autorskie do zgłaszanych treści, że zgłaszane treści nie naruszają praw autorskich osób trzecich oraz zgadzasz się ponosić pełną i wyłączną odpowiedzialność z tytułu ich naruszenia.