Atrakcje Wrocławia

Atrakcje na Rynku Głównym

Tętniący życiem przez cały rok Rynek Główny jest miejscem, które przyciąga swoimi atrakcjami, imprezami, koncertami.

Ogród Botaniczny

Ogród botaniczny uderza swym urokiem przede wszystkim wiosną i latem. Zwiedzający podziwiają kwitnące kwiaty w pełnym słońcu.

Ogród Japoński

Ogród Japoński to jedno z zajpiękniejszych miejsc we Wrocławiu. Ta oaza spokoju w centrum miasta jest znakomitym miejscem relaksu.

Rejsy turystyczne po Odrze

Rejsy statkami turystycznymi to świetna okazja, aby poznać Wrocław z innej strony.

Poznawaj Wrocław

Na tej stronie znajdziesz najciekawsze atrakcje turystyczne Wrocławia. Jeśli planujesz wycieczkę po Wrocławiu i chcesz w nim spędzić swój wolny czas to na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych propozycji.

Wrocław to bardzo rozrywkowe miasto, cieszące się wielkim zainteresowaniem i tętniące życiem przez całą dobę. Jesteśmy pewni, że Ciebie również porwie wir wrocławskich atrakcji i rozrywek. Osoby preferujące zwiedzanie i poznawanie historii ciekawych miejsc zapraszamy do działu zabytki Wrocławia.

Trasa zwiedzania Wrocławia

Zwiedzając Wrocław możesz skorzystać z trasy zwiedzania Wrocławia. Jej przejście w zależności od Twojej formy i czasu jaki chcesz spędzić w każdym miejscu może zająć 1 lub 2 dni. Trasę tą opisujemy na podstawie własnych wycieczek po Wrocławiu oraz zebranych przy tej okazji informacji i spostrzeżeń.